Виставка

Розташування стендів та учасники виставки

Схема виставки

Схема виставки


Участники виставки

Тематичний партнер

ПАТ "Одескабель" - найбільший в Україні виробник кабельно-провідникової продукції. У номенклатурі заводу понад 10 000 маркорозмірів продукції. У їх числі: силові кабелі середньої напруги, приводу для ЛЕП, кабелі для сонячних електростанцій, провода електричні, монтажні, встановлювальні, шнури сполучні, контрольні і сигнально-блокувальні, волоконно-оптичні кабелі, LAN-кабелі, кабелі зв'язку телефонні та цифрові xDSL кабелі , а також радіочастотні кабелі, нагрівальні кабелі для систем електрообігріву та антиобледеніння, інші.

Тематичний партнер

Simply Contact - один з найбільших аутсорсингових контактних центрів в Україні. Ми надаємо команди, які спеціалізуються в підтримці клієнтів, продажах, зборі та обробці інформації, вхідних та вихідних дзвінків. Серед наших клієнтів - компанії з України, Європи, США, такі як Міжнародні Авіалінії України (МАУ), Yves Rocher, WizzAir і інші.

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD - був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

 

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Партнер Форуму

Western Digital (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Партнер Форуму

ELKO Ukraine  є одним з провідних Value Added-дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень.

Компанія надає партнерам розширені можливості для розробки великих проектів та їх безшовної інтеграції.

 

ELKO Ukraine пропонує широкий асортимент продуктів і технологій від провідних виробників для найрізноманітніших сегментів бізнесу, а саме:

 • IoT-рішення для комунальної, аграрної, промислової та інших сфер;

 • відеоспостереження та відеоаналітика;

 • системи біометричної ідентифікації та контролю доступу;

 • розпізнавання облич і автомобільних номерів;

 • системи комплексної безпеки;

 • системи автоматизованої оплати проїзду (e-ticket);

 • комплексні рішення для конференц-залів;

 • програмні та апаратні платформи для побудови центрів прийняття рішень і оперативного реагування та ситуаційних центрів;

 • рішення для реалізації концепцій «безпечних і розумних міст»;

 • унікальні рішення з інформаційної безпеки;

 • обладнання для дата-центрів;

 • мережеве обладнання та інше.

 

Також для партнерів-інтеграторів ELKO Ukraine надає повний спектр різноманітних компонентів для виготовлення та модернізації комп’ютерного обладнання.

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Партнер Форуму

Tucha - перший провайдер хмарної інфраструктури в Україні. З 2012 року компанія реалізувала понад 1000 проектів з віртуалізації офісів та окремих додатків, організації хмарної ІТ-інфраструктури. Сервіси Tucha.ua надають можливість цілодобового доступу до даних, допомагають захистити їх від пошкоджень і втрат.

Партнер Форуму

 

Synergia SE - ексклюзивний дистриб'ютор інфраструктурних рішень Reichle&De-Massari AG (R&M), (Ветцікон, Швейцарія), пропонує найбільш повний спектр кращих рішень в області СКС і кабельних систем для ЦОД та оптичних ліній зв’язку.

Працюючи на ринку України з 1997 року, компанія Synergia SE (раніше Reichle&De-Massari Ukraine) поставляє обладнання, визнане світовим лідером в області виробництва структурованих кабельних систем і компонентів для комутації та передачі інформації по мідним та оптичним кабелям.

Основними принципами діяльності компанії є: орієнтація на найбільш повне задоволення потреб замовника, впровадження нових, а також вдосконалення існуючих форм і методів обслуговування.

Актуальним перспективним рішенням R&M, в тому числі для ЦОД, є Інтелектуальна система R&MinteliPhy, що дозволяє здійснювати адміністрування інфраструктури ефективно і повністю автоматично в режимі реального часу.

Для реалізації цих принципів компанія впровадила систему менеджменту якості, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015), і пропонує високоякісну продукцію R&M, що відповідає вимогам ДССЗЗІ СБУ, пожежної безпеки, МОЗ дозволену до застосування в Україні.

Партнер Форуму

Компанія «Dataway security»  - є міжнародним дистриб'ютором працюючим в області поставки засобів інформаційної безпеки і має офіси в Києві (Україна), Каліфорнії (США), Талліні (Естонія), Москва (Росія).

Ми націлені на розвиток довгострокових і взаємовигідних відносин з провідними світовими виробниками в області безпеки даних, а також c початківцями Start Up компаніями, які можуть запропонувати цікаві і потрібні для ринку рішення.

Наша компанія поєднує як класичну схему роботи дистриб'ютора, так і надання додаткових послуг для наших партнерів і клієнтів. По ряду виробників ми є Value Added Distributor, так як створюємо нові комплексні рішення для бізнесу на базі пропонованих нами продуктів.

Компанія Dataway Security в Україні є офіційним дистриб'ютором: iStorage Limited, Kingston Technology Company, DataLocker BV, FEITIAN Technologies Co.

Основними нашими продуктами пропонованими на ринку в Україні - захищений флешки - iStorage, IronKey, DataLocker; захищені диски - iStorage; внутрішні шифровані диски - Integral; аутентифікація користувачів: OTP токени - Feitian; PKI токени - Feitian; FIDO токени- Feitian; OTP Display cartd - Feitian; Smart Card Reader.

Партнер Форуму

IQ Trading - проектний дистриб'ютор, що займається просуванням продукції в наступних сегментах:

 • Активне мережеве обладнання

 • Структуровані кабельні системи

 • Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження

 • Системи відеоаналітики

 • Системи контролю доступу

 • Кабеленесучі конструкції

 • Волоконно-оптичні мережі

 • Системи електроживлення

 • Рішення для побудови Центрів Обробки Даних

 • Монтажне обладнання

Партнер Форуму

Компанія SOFTICO – один з провідних дистриб'юторів програмного забезпечення в Україні. Компанія пропонує комплексні технологічні рішення, програмні продукти і сервіси від кращих IT-виробників з усього світу, має найвищі партнерські статуси у більшості ключових вендорів, а також активно розвиває нові рішення для бізнесу.

Партнер Форуму

Компанія iIT Distribution - класичний Value Added Distributor, який здійснює не тільки постачання програмного забезпечення та устаткування, але і надає послуги із супроводу проектів. Наша команда - це частина команди партнера, яка надає підтримку на кожній стадії проекту - від оцінки потреб замовника до проектування і впровадження. Наші фахівці пропонують рішення, які дозволяють вирішувати завдання, пов'язані із забезпеченням кібербезпеки, оптимізацією і підвищенням ефективності використання ІТ та телекомунікаційних інфраструктур. Наші вендори: Exebeam, Panda Security, A10 Networks, Labyrinth, GTB Technologies, Cossack Labs, Waterfall та інші.


Один з вендорів, які представляє  iIT Distribution на форумі - компанія Infinidat. Глобальна компанія з Ізраїлю, яка займається розробкою та виробництвом СЗД корпоративного класу. Infinidat змінює парадигму корпоративних СЗД, зменшуючи капітальні та операційні витрати, знижуючи складність інфраструктури в цілому.

 

 

Продукти iIT Distribution:
СЗД InfiniBox

СЗД InfiniBox

Відмінні риси комплексів Infinidat - найвищі показники швидкості роботи та надійность, велика пропускна здатність у поєднанні з низьким рівнем споживання електроенергії (до 8кВт).

Партнер Форуму

Компанія EnGenius - піонер в області бездротової передачі даних на дальні відстані. Будучи основним брендом корпорації Senao Networks, EnGenius представляє по всьому світу повну продуктову лінійку бездротових рішень, починаючи від систем корпоративного класу і закінчуючи пристроями для домашнього користування. Компанія заснована в 2006 році. Вся продукція EnGenius проходить ретельний контроль від розробки до виробництва і відповідає всім міжнародним стандартам.

Продукти EnGenius:
EnGenius Cloud

EnGenius Cloud

​Комплексне рішення, яке підходить для бізнесу будь-якого масштабу від маленького офісу до великої міжнародної компанії з офісами по всьому світу. Продукт EnGenius Cloud сервіс, який використовує хмарні технології для спрощення планування та розгортання складних Wi-Fi-мереж за лічені хвилини.
End-to-End Solution

End-to-End Solution

Рішення «під ключ» від EnGenius починаючи від планування мережі та закінчуючи управлінням і моніторингом.
EWS357AP

EWS357AP

Перша в індустрії точка доступу новітнього стандарту ax (Wi-Fi 6) для малих і середніх організацій

Партнер Форуму

ДІМІКОМ - компанія яка займається технічним обслуговуванням приладів для зрощування та вимірювання волоконно-оптичної мережі, представляє в Україні деякі світові бренди з виробництва продукції для експлуатації та монтажу волоконно-оптичних ліній зв’язку. Кваліфіковані працівники компанії мають відповідні сертифікати, щодо надання послуг з технічної підтримки та консультації з підбору обладнання.

Продукти dimicom:
SUMITOMO T-57

SUMITOMO T-57

SUMITOMO T-57 зварювальний апарат - нова полегшена версія лінійки Type-72C
SUMITOMO T-400S

SUMITOMO T-400S

SUMITOMO T-400S – високоякісний апарат для міських мереж з новою автоматичною технологією вирівнювання волокон.
SUMITOMO T-72C

SUMITOMO T-72C

SUMITOMO T-72C - останнє покоління зварювальних апаратів для ВОЛЗ.

Партнер Форуму

Security Services Group - ми займаємося захистом персональних даних на глибокому рівні, розробляючи ефективні рішення в сфері ІТ безпеки

Партнер Форуму

«Залізний Гаррі» (Україна) - це система експрес-поставок приладів та інструментів для монтажу та обслуговування кабельної інфраструктури. Каталог об'єднує весь спектр приладів для роботи з: металевими лініями зв'язку та ВОЛЗ, абонентськими кабельними мережами, аналоговими і цифровими системами передачі, обчислювальними мережами, системами сигналізації і телемеханіки. «Залізний Гаррі» представляє інтереси FOD, Haupa, Hobbes, Fluke Networks, Greenlee Communications , Psiber, Katimex Cielker, Jensen, Pressmaster, Ridgid, Walker, Linkbit, EXFO, RiserBond, Klauke, Stanley, Harris та ін.

Партнер виставки

А-КОМ (Україна) - один з найбільш значущих і активних гравців ринку інфокомунікацій України, провідний дистриб'ютор передового устаткування і проектних рішень для побудови сучасних корпоративних мультисервісних систем зв'язку. Компанія робить ставку на технології, що допомагають підвищити якість спілкування, полегшують взаємодію і забезпечують економію часу клієнта: аудіо- та відеоконференцзв'язок, міжмережеві шлюзи, професійні телефонні гарнітури та ін.

Партнер виставки

МУК - основний напрямок діяльності компанії - дистрибуція комп'ютерної техніки, периферійного і мережевого устаткування. При цьому фахівці МУК активно беруть участь в розробці та впровадженні даної техніки у різні проекти, що дозволяє говорити про МУК як про унікальну компанії, що розвиває в Україні модель "Value-added distribution". Зараз в компанії працюють понад 200 співробітників.

Партнер виставки

H3C - лідер галузі в області надання цифрових рішень і прагне стати найнадійнішим партнером для клієнтів в їх прагненні до бізнес-інновацій і цифровим перетворенням. H3C пропонує повний портфель продуктів цифровий інфраструктури, що охоплюють обчислювальні ресурси, мережі, безпека і пов'язані з ними домени, і забезпечує комплексну універсальну цифрову платформу, яка включає хмарні обчислення, великі дані, інформаційну комунікабельність, інформаційну безпеку, технологію «інтернет речей» (IoT) , прикордонні обчислення, штучний інтелект (AI) і рішення 5G, а також комплексні технічні послуги.

Продукти h3c:
H3C 1850

H3C 1850

Серія web комутаторів H3C 1850 призначена для малого бізнесу і легкого розгортання.
H3C S5130S-HI

H3C S5130S-HI

Комутатори серії H3C S5130S-HI - надійне, економічне і просте в розгортанні рішення для комутації доступу layer 3 з POE +

Партнер виставки

УКРКОМ ЛАЙН (Україна) - компанія, що спеціалізується на продажу на території України обладнання для побудови волоконно-оптичних і мідних телекомунікаційних і комп'ютерних мереж, а також центрів обробки даних.

Партнер виставки

КМС (Україна) - постачальник широкого спектру мережевого обладнання від кращих світових виробників: Corning, МК, Panduit NetKey, Hanlong, EPNEW Electronics, Hager, ADTEK, Smart, Mepsan, Clever, Kingda тощо. Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні і підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Партнер виставки

UTEX УКРАЇНА - один з лідерів по виробництву оптичного кабелю на території України. Пріоритетом у розвитку UTEX є виробництво високоякісної продукції за конкурентними цінами. З цією метою ми застосовуємо матеріали тільки світових лідерів: оптичне волокно - Corning, поліетилен Borealis, модуль - Basf. Виробництво організоване на передовому устаткуванні, а якість перевіряється і фіксується на кожному технологічному етапі.
Не менш 5% прибутку ми направляємо на інновації, наші виробничі потужності і асортимент постійно збільшуються.
Такий підхід став ключовим в ринковій привабливості підприємства як в Україні, так і Європі.

На сьогодні наш стандартний асортимент включає лінійку конструкцій круглих і плоских волоконно-оптичних кабелів для повітряного підвісу, укладання в грунт, в каналах каналізації і тунелях, всередині будівель і приміщень, а також мікромодульному кабелі для задування в труби.

Бренд UTEX вже став відомий як бренд високої якості, чиї оптичні дійсно відповідають параметрам і очікуваним характеристика.

Партнер виставки

Компанія ТОВ «Флексел Україна» -  є розробником та постачальником систем металевих кабельних ЛОТКІВ, ТРУБ, а також системи БЛИСКАВКОЗАХИСТУ та ЗАЗЕМЛЕННЯ під ТМ "FLEXEL".

Продукти FLEXEL:
DrateFlex

DrateFlex

DrateFlex – система дротяних кабельних лотків та аксесуарів.
PlechoFlex

PlechoFlex

PlechoFlex – система перфорованих та суцільних кабельних лотків і аксесуарів.
ZebriFlex

ZebriFlex

ZebriFlex – система сходових кабельних лотків (кабельростів) та аксесуарів
SvetliFlex

SvetliFlex

SvetliFlex – система перфорованих профілів та аксесуарів призначених для організації освітлення в побутових, виробничих та комерційних приміщеннях
DlazeFlex

DlazeFlex

DlazeFlex – система підлогових кабельних лотків під заливку в бетон або для монтажу під фальшполом.
InstaFlex

InstaFlex

InstaFlex – система опорних та кріпильних елементів для організації кабельних трас в настінному, стельовому, підлоговому та інших варіантах інсталяцій.
VarioFlex

VarioFlex

VarioFlex – система оцинкованих та нержавіючих труб довжиною 3000 мм, діаметром від 16 до 63 мм
KovoFlex

KovoFlex

KovoFlex – система блискавкозахисту за заземлення.


Візьміть участь у виставці – покажіть себе у найкращому вигляді!

Хочете безпосередньо познайомити сотні відвідувачів зі своїми розробками і пропозиціями Тоді зарезервуйте місце для Вашого стенду у виставковій зоні нашого заходу!


Пасивне споглядання - звична картина вмираючих івентів. На противагу їм наша виставка - живий діалог між експонентами і сотнями потенційних покупців. Учасники спілкуються, задають питання, обмінюються контактами і укладають взаємовигідні угоди.


Нехай Ваш стенд займе гідне місце серед експонентів зі світовим ім'ям!


Залиште Ваш запит на участь у виставці тут - і наші менеджери зв'яжуться з Вами. Дякую за вибір!
Увага! Поля із зірочками (*) є обов'язковими для заповнення.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).