Продукти партнерів

Найкращі пропозиції на ринку
EWS357AP

Перша в індустрії точка доступу новітнього стандарту ax (Wi-Fi 6) для малих і середніх організацій за дуже привабливою ціною («вулична ціна» 330 Доларів США). Продуктивність, швидкість передачі даних, кількість клієнтів (гарантовано 100 клієнтів на точку), якість і відсоток відмов обладнання відповідає A-брендам. Такі показники досягаються завдяки власному виробництву і використанню найкращих в індустрії чіпсетів Qualcomm.

End-to-End Solution

Рішення «під ключ» від EnGenius починаючи від планування мережі та закінчуючи управлінням і моніторингом. Мережа включає світчи, точки доступу та безкоштовну безліцензійну систему моніторингу та управління з можливістю управління до 10 000 точок доступу і світчій в одній мережі. Якість обладнання підтверджена більш ніж 20-річним досвідом розробки та виробництва обладнання. Абсолютно всі точки доступу виробляються на базі найпродуктивніших в індустрії чіпсетах Qualcomm
Багато лідерів індустрії мережевих технологій вибирають EnGenius і Senao в якості основних OEM і ODM партнерів для виробництва свого обладнання: Cisco, Avaya, Aerohive, Fortinet, Extreme Networks ...

EnGenius Cloud

EnGenius Cloud - це FaaS-платформа управління мережами, яка дає ІТ-фахівцям можливість прискореного розгортання точок доступу і гігабітних комутаторів, простого і швидкого адміністрування мереж, а також забезпечує проектування, планування та управління в режимі реального часу з єдиної точки входу.
Сервіс EnGenius Cloud працює без спеціальної підписки і готовий до використання ІІ-інструментів і роботі з точками доступу наступного покоління, 11ax і 11ac, і гігабітними комутаторами.

H3C S5130S-HI

Продукт h3c

H3C S5130S-HI

Комутатори серії H3C S5130S-HI - надійне, економічне і просте в розгортанні рішення для комутації доступу layer 3 з POE +.

Пропонує підвищену безпеку і 10GbE uplink канали, QinQ, DHCP server, OSPF, SDN Ready і гнучке стикування IRF.

H3C 1850

Продукт h3c

H3C 1850

Серія web комутаторів H3C 1850 призначена для малого бізнесу і легкого розгортання. Гігабітні основні порти комутатори в зв'язці з SFP для оптоволоконного зв'язку дозволяють ефективно впроваджувати рішення.

Включають в себе базові функції layer 2, такі як VLAN і агрегація каналів, а також розширені функції, такі як layer 3 - статична маршрутизація IPv4 / IPv6, ACL.

KovoFlex

KovoFlex – система блискавкозахисту за заземлення. Елементи системи виготовляються з оцинкованої сталі горячим методом занурення, з нержавіючої сталі, та міді. Система включає усі пасивні елементи для побудови якісного захисту різних типів будівель під час потрапляння блискавки.

VarioFlex

VarioFlex – система оцинкованих та нержавіючих труб довжиною 3000 мм, діаметром від 16 до 63 мм, а також металлорукав в ПВХ оболонці та без неї. Асортимент включає в себе поворотні і сполучні вироби, монтажні коробки та інші аксесуари дозволяють об'єднати всі елементи труб і металорукава в одну систему.

InstaFlex

InstaFlex – система опорних та кріпильних елементів для організації кабельних трас в настінному, стельовому, підлоговому та інших варіантах інсталяцій.

DlazeFlex

DlazeFlex – система підлогових кабельних лотків під заливку в бетон або для монтажу під фальшполом. Асортимент включає наступні типорозміри: висота 30, 40, та 50 мм, ширина 80, 120, 160, 200 і 240 мм. Вироби виготовляються зі сталі товщиною 2,00 мм.

SvetliFlex

SvetliFlex – система перфорованих профілів та аксесуарів призначених для організації освітлення в побутових, виробничих та комерційних приміщеннях виготовляється зі сталі товщиною від 1,5 до 5,00 мм.

ZebriFlex

ZebriFlex – система сходових кабельних лотків (кабельростів) та аксесуарів. Асортимент включає наступні типорозміри: висота 50, 70, 100, 125 і 150 мм, ширина 160-1000 мм. Товщина сталі, що використовується при виготовленні цієї системи - 1,5 и 2 мм.

PlechoFlex

PlechoFlex – система перфорованих та суцільних кабельних лотків і аксесуарів. Асортимент включає наступні типорозміри: висота 40, 50, 60, 80 і 100 мм, ширина 50-1000 мм. Товщина сталі, що використовується при виготовленні цієї системи від 0,7 до 2 мм.

DrateFlex

DrateFlex – система дротяних кабельних лотків та аксесуарів. Асортимент включає наступні типорозміри: висота 35, 60, 75 і 110 мм, ширина 50-600 мм. Товщина прута при виготовленні цієї системи - від 4,00 до 6,00 мм.

SUMITOMO T-72C

SUMITOMO T-72C - останнє покоління зварювальних апаратів для ВОЛЗ. Це компактний та неймовірно швидкий зварювальний апарат для зрощування волокон в міських та магістральних лініях зв'язку. Технологія зведення та зварювання волокон в високій роздільній здатності та нова оптична система дозволяють Sumitomo Type-72C визначати типи волокон, автоматично вибирати програму зварювання та зростити оптичні волокна за 5 секунд. Середні втрати на місці зварювання не перевищують 0,01 дБ для звичайного одномодового волокна.

SUMITOMO T-400S

SUMITOMO T-400S – високоякісний апарат для міських мереж з новою автоматичною технологією вирівнювання волокон. За рахунок цього при зварюванні волокон на T-400S гранично низький шанс отримання результату, який доведеться переробляти, що економить час при великому обсязі робіт на мережах FTTX.

Основні параметри:

  • Загасання зварного з’єднання не перевищує 0,03дБ

  • Швидкість зварки: 6 сек

  • Захищеність від води та пилу

  • Ударостійкість при падінні з висоти 76 см

  • Ресурс батареї 200 циклів зварки та термоусадки

  • Вага з батарею 1,3 кг

SUMITOMO T-57

SUMITOMO T-57 зварювальний апарат - нова полегшена версія лінійки Type-72C, призначена для робот на  магістральних волоконно-оптичних лініях зв'язку. Характеристики нового автоматичного зварювального апарату від компанії Sumitomo Electric вийшли на новий рівень, недоступний для їх основних конкурентів. Зварювальний апарат в автоматичному режимі, за допомогою вбудованих мікроскопів, виконує аналіз, юстирування оптичних волокон та зварює їх між собою електричною дугою, утворюючи з'єднання з низькими втратами.

СЗД InfiniBox

Інноваційний продукт компанії - СЗД InfiniBox - єдина платформа зберігання даних (SAN, NAS, Mainframe) з об'ємом більше ніж 4 петабайта корисної ємності в одній стандартній стійці 42U.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).