Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Тематичний партнер

ПАТ "Одескабель" - найбільший в Україні виробник кабельно-провідникової продукції. У номенклатурі заводу понад 10 000 маркорозмірів продукції. У їх числі: силові кабелі середньої напруги, приводу для ЛЕП, кабелі для сонячних електростанцій, провода електричні, монтажні, встановлювальні, шнури сполучні, контрольні і сигнально-блокувальні, волоконно-оптичні кабелі, LAN-кабелі, кабелі зв'язку телефонні та цифрові xDSL кабелі , а також радіочастотні кабелі, нагрівальні кабелі для систем електрообігріву та антиобледеніння, інші.

Тематичний партнер

Simply Contact - один з найбільших аутсорсингових контактних центрів в Україні. Ми надаємо команди, які спеціалізуються в підтримці клієнтів, продажах, зборі та обробці інформації, вхідних та вихідних дзвінків. Серед наших клієнтів - компанії з України, Європи, США, такі як Міжнародні Авіалінії України (МАУ), Yves Rocher, WizzAir і інші.

Спікери Simply Contact:
 Iнна Пунтус

Сервiснiсть як можливiсть розвитку компанiї


Iнна Пунтус
спецiалiст iз клієнтського досвiду, soft skill тренер
Simply Contact

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET:
Олександр Іллюша

Побудова безпеки корпоративної мережі на прикладі розбору масштабної кібератаки. ч.1


Олександр Іллюша
керівник служби технічної підтримки
ESET в Україні

Денис Смірнов
Бренди, які представляє ESET:
GREYCORTEX

GREYCORTEX

Safetica

Safetica

Xopero

Xopero

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD - був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

 

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCLOUD:
Данило Бєлов

Мультихмарний бум


Данило Бєлов
Директор з розвитку
UCloud

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Спікери GigaCloud:
Артем Коханевич

Партнер Форуму

Western Digital (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Спікери Western Digital:
Marcin Paczko

Western Digital - еволюція HDD і SSD


Marcin Paczko
Enterprise & Platforms Country Manager
Western Digital

Партнер Форуму

ELKO Ukraine  є одним з провідних Value Added-дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень.

Компанія надає партнерам розширені можливості для розробки великих проектів та їх безшовної інтеграції.

 

ELKO Ukraine пропонує широкий асортимент продуктів і технологій від провідних виробників для найрізноманітніших сегментів бізнесу, а саме:

 • IoT-рішення для комунальної, аграрної, промислової та інших сфер;

 • відеоспостереження та відеоаналітика;

 • системи біометричної ідентифікації та контролю доступу;

 • розпізнавання облич і автомобільних номерів;

 • системи комплексної безпеки;

 • системи автоматизованої оплати проїзду (e-ticket);

 • комплексні рішення для конференц-залів;

 • програмні та апаратні платформи для побудови центрів прийняття рішень і оперативного реагування та ситуаційних центрів;

 • рішення для реалізації концепцій «безпечних і розумних міст»;

 • унікальні рішення з інформаційної безпеки;

 • обладнання для дата-центрів;

 • мережеве обладнання та інше.

 

Також для партнерів-інтеграторів ELKO Ukraine надає повний спектр різноманітних компонентів для виготовлення та модернізації комп’ютерного обладнання.

Спікери ELKO Ukraine:
Родіон Ковальчук

Рішення Aruba: Cloud – SD-WAN – Коротке демо


Родіон Ковальчук
системний інженер Aruba, a Hewlett Packard Enterprise Company
ELKO

Бренди, які представляє ELKO Ukraine:
aruba networks

aruba networks

Seagate

Seagate

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

Весняні новини з Kingston


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

Tucha - перший провайдер хмарної інфраструктури в Україні. З 2012 року компанія реалізувала понад 1000 проектів з віртуалізації офісів та окремих додатків, організації хмарної ІТ-інфраструктури. Сервіси Tucha.ua надають можливість цілодобового доступу до даних, допомагають захистити їх від пошкоджень і втрат.

Спікери Tucha:
Володимир Мельник

Партнер Форуму

 

Synergia SE - ексклюзивний дистриб'ютор інфраструктурних рішень Reichle&De-Massari AG (R&M), (Ветцікон, Швейцарія), пропонує найбільш повний спектр кращих рішень в області СКС і кабельних систем для ЦОД та оптичних ліній зв’язку.

Працюючи на ринку України з 1997 року, компанія Synergia SE (раніше Reichle&De-Massari Ukraine) поставляє обладнання, визнане світовим лідером в області виробництва структурованих кабельних систем і компонентів для комутації та передачі інформації по мідним та оптичним кабелям.

Основними принципами діяльності компанії є: орієнтація на найбільш повне задоволення потреб замовника, впровадження нових, а також вдосконалення існуючих форм і методів обслуговування.

Актуальним перспективним рішенням R&M, в тому числі для ЦОД, є Інтелектуальна система R&MinteliPhy, що дозволяє здійснювати адміністрування інфраструктури ефективно і повністю автоматично в режимі реального часу.

Для реалізації цих принципів компанія впровадила систему менеджменту якості, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015), і пропонує високоякісну продукцію R&M, що відповідає вимогам ДССЗЗІ СБУ, пожежної безпеки, МОЗ дозволену до застосування в Україні.

Спікери Synergia SE:
Ольга Тисячнюк

Технологічні тенденції рішень R&M


Ольга Тисячнюк
Менеджер проектів. Інструктор R&M. Менеджер гарантійної програми R&M в Україні
Synergia SE

Бренди, які представляє Synergia SE:
R&M

R&M

Партнер Форуму

Компанія «Dataway security»  - є міжнародним дистриб'ютором працюючим в області поставки засобів інформаційної безпеки і має офіси в Києві (Україна), Каліфорнії (США), Талліні (Естонія), Москва (Росія).

Ми націлені на розвиток довгострокових і взаємовигідних відносин з провідними світовими виробниками в області безпеки даних, а також c початківцями Start Up компаніями, які можуть запропонувати цікаві і потрібні для ринку рішення.

Наша компанія поєднує як класичну схему роботи дистриб'ютора, так і надання додаткових послуг для наших партнерів і клієнтів. По ряду виробників ми є Value Added Distributor, так як створюємо нові комплексні рішення для бізнесу на базі пропонованих нами продуктів.

Компанія Dataway Security в Україні є офіційним дистриб'ютором: iStorage Limited, Kingston Technology Company, DataLocker BV, FEITIAN Technologies Co.

Основними нашими продуктами пропонованими на ринку в Україні - захищений флешки - iStorage, IronKey, DataLocker; захищені диски - iStorage; внутрішні шифровані диски - Integral; аутентифікація користувачів: OTP токени - Feitian; PKI токени - Feitian; FIDO токени- Feitian; OTP Display cartd - Feitian; Smart Card Reader.

Спікери Dataway:
Александр Хомутов

Апаратний ключ аутентифікації в хмарних середовищах


Олександр Хомутов
директор з розвитку
Dataway Security ltd.

Бренди, які представляє Dataway:
Kingston Technology

Kingston Technology

iStorage Limited

iStorage Limited

DataLocker BV

DataLocker BV

FEITIAN Technologies Co.

FEITIAN Technologies Co.

Партнер Форуму

IQ Trading - проектний дистриб'ютор, що займається просуванням продукції в наступних сегментах:

 • Активне мережеве обладнання

 • Структуровані кабельні системи

 • Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження

 • Системи відеоаналітики

 • Системи контролю доступу

 • Кабеленесучі конструкції

 • Волоконно-оптичні мережі

 • Системи електроживлення

 • Рішення для побудови Центрів Обробки Даних

 • Монтажне обладнання

Спікери IQ Trading:
Микола Мадінов
Бренди, які представляє IQ Trading:
Legrand

Legrand

Партнер Форуму

Компанія SOFTICO – один з провідних дистриб'юторів програмного забезпечення в Україні. Компанія пропонує комплексні технологічні рішення, програмні продукти і сервіси від кращих IT-виробників з усього світу, має найвищі партнерські статуси у більшості ключових вендорів, а також активно розвиває нові рішення для бізнесу.

Спікери SoftiCo:
Artur Cyganek

Acronis Cyber Protect


Artur Cyganek
Regional Director Eastern Europe
Acronis

Олександр Бутусов

Bitdefender - багаторівневий захист наступного покоління


Олександр Бутусов
Head of Information Security Solutions
SoftiCo

Бренди, які представляє SoftiCo:
Bitdefender

Bitdefender

Acronis

Acronis

Партнер Форуму

Компанія iIT Distribution - класичний Value Added Distributor, який здійснює не тільки постачання програмного забезпечення та устаткування, але і надає послуги із супроводу проектів. Наша команда - це частина команди партнера, яка надає підтримку на кожній стадії проекту - від оцінки потреб замовника до проектування і впровадження. Наші фахівці пропонують рішення, які дозволяють вирішувати завдання, пов'язані із забезпеченням кібербезпеки, оптимізацією і підвищенням ефективності використання ІТ та телекомунікаційних інфраструктур. Наші вендори: Exebeam, Panda Security, A10 Networks, Labyrinth, GTB Technologies, Cossack Labs, Waterfall та інші.


Один з вендорів, які представляє  iIT Distribution на форумі - компанія Infinidat. Глобальна компанія з Ізраїлю, яка займається розробкою та виробництвом СЗД корпоративного класу. Infinidat змінює парадигму корпоративних СЗД, зменшуючи капітальні та операційні витрати, знижуючи складність інфраструктури в цілому.

 

 

Спікери iIT Distribution:
Сергій Алейніков

Керований злом, або як ввести в оману атакуючого


Сергій Алейніков
керівник технічного відділу
iIT Distribution

Олег Яблонський
Бренди, які представляє iIT Distribution:
Labyrinth

Labyrinth

Infidat

Infidat

Партнер Форуму

Компанія EnGenius - піонер в області бездротової передачі даних на дальні відстані. Будучи основним брендом корпорації Senao Networks, EnGenius представляє по всьому світу повну продуктову лінійку бездротових рішень, починаючи від систем корпоративного класу і закінчуючи пристроями для домашнього користування. Компанія заснована в 2006 році. Вся продукція EnGenius проходить ретельний контроль від розробки до виробництва і відповідає всім міжнародним стандартам.

Спікери EnGenius:
Станіслав Петров

Real Cloud від EnGenius. Переваги та унікальні сервіси.


Станіслав Петров
Territory Manager, Ukraine and CIS
EnGenius

Партнер Форуму

ДІМІКОМ - компанія яка займається технічним обслуговуванням приладів для зрощування та вимірювання волоконно-оптичної мережі, представляє в Україні деякі світові бренди з виробництва продукції для експлуатації та монтажу волоконно-оптичних ліній зв’язку. Кваліфіковані працівники компанії мають відповідні сертифікати, щодо надання послуг з технічної підтримки та консультації з підбору обладнання.

Спікери dimicom:
Дмитро Биргазов

Технологія зрощування оптичних волокон від Sumitomo Electric


Дмитро Биргазов
фахівець з волоконно-оптичних мереж
Діміком

Бренди, які представляє dimicom:
Sumitomo Electric

Sumitomo Electric

Партнер Форуму

Security Services Group - ми займаємося захистом персональних даних на глибокому рівні, розробляючи ефективні рішення в сфері ІТ безпеки

Спікери Security Services Group:
Юрий Мелащенко

Партнер Форуму

Infobip - глобальна хмарна комунікаційна платформа для бізнесу, що дозволяє створювати інтегрований клієнтський досвід протягом усього життєвого циклу клієнта за допомогою простих і контекстуальних комунікацій в бажаних для клієнта каналах зв'язку. Доступні на єдиній платформі рішення Infobip для омніканальної взаємодії, контакт-центрів, ідентифікації та безпечного аутентифікації користувачів, дають компаніям і партнерам швидкий, безпечний і надійний спосіб подолати складності в комунікаціях з клієнтами, прискорити зростання бізнесу і підвищити лояльність.

Спікери infobip:
Руслан Коваль

Партнер Форуму

«Залізний Гаррі» (Україна) - це система експрес-поставок приладів та інструментів для монтажу та обслуговування кабельної інфраструктури. Каталог об'єднує весь спектр приладів для роботи з: металевими лініями зв'язку та ВОЛЗ, абонентськими кабельними мережами, аналоговими і цифровими системами передачі, обчислювальними мережами, системами сигналізації і телемеханіки. «Залізний Гаррі» представляє інтереси FOD, Haupa, Hobbes, Fluke Networks, Greenlee Communications , Psiber, Katimex Cielker, Jensen, Pressmaster, Ridgid, Walker, Linkbit, EXFO, RiserBond, Klauke, Stanley, Harris та ін.

Спікери Залізний Гаррі:
Олег Бугрим

Як правильно проектувати нові Wi-Fi мережі і оптимізувати характеристики існуючих?


Олег Бугрим
менеджер продуктового напрямку ТМО
Залізний Гаррі

Владислав Кольцов

Готуємо кабельну систему до нових швидкостей та додатків


Владислав Кольцов
продакт-менеджер SOFTING
Залізний Гаррі

Бренди, які представляє Залізний Гаррі:
Tempo Communications

Tempo Communications

Партнер виставки

А-КОМ (Україна) - один з найбільш значущих і активних гравців ринку інфокомунікацій України, провідний дистриб'ютор передового устаткування і проектних рішень для побудови сучасних корпоративних мультисервісних систем зв'язку. Компанія робить ставку на технології, що допомагають підвищити якість спілкування, полегшують взаємодію і забезпечують економію часу клієнта: аудіо- та відеоконференцзв'язок, міжмережеві шлюзи, професійні телефонні гарнітури та ін.

Партнер виставки

МУК - основний напрямок діяльності компанії - дистрибуція комп'ютерної техніки, периферійного і мережевого устаткування. При цьому фахівці МУК активно беруть участь в розробці та впровадженні даної техніки у різні проекти, що дозволяє говорити про МУК як про унікальну компанії, що розвиває в Україні модель "Value-added distribution". Зараз в компанії працюють понад 200 співробітників.

Партнер виставки

H3C - лідер галузі в області надання цифрових рішень і прагне стати найнадійнішим партнером для клієнтів в їх прагненні до бізнес-інновацій і цифровим перетворенням. H3C пропонує повний портфель продуктів цифровий інфраструктури, що охоплюють обчислювальні ресурси, мережі, безпека і пов'язані з ними домени, і забезпечує комплексну універсальну цифрову платформу, яка включає хмарні обчислення, великі дані, інформаційну комунікабельність, інформаційну безпеку, технологію «інтернет речей» (IoT) , прикордонні обчислення, штучний інтелект (AI) і рішення 5G, а також комплексні технічні послуги.

Партнер виставки

УКРКОМ ЛАЙН (Україна) - компанія, що спеціалізується на продажу на території України обладнання для побудови волоконно-оптичних і мідних телекомунікаційних і комп'ютерних мереж, а також центрів обробки даних.

Партнер виставки

КМС (Україна) - постачальник широкого спектру мережевого обладнання від кращих світових виробників: Corning, МК, Panduit NetKey, Hanlong, EPNEW Electronics, Hager, ADTEK, Smart, Mepsan, Clever, Kingda тощо. Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні і підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Бренди, які представляє cms:
Corning

Corning

Партнер виставки

UTEX УКРАЇНА - один з лідерів по виробництву оптичного кабелю на території України. Пріоритетом у розвитку UTEX є виробництво високоякісної продукції за конкурентними цінами. З цією метою ми застосовуємо матеріали тільки світових лідерів: оптичне волокно - Corning, поліетилен Borealis, модуль - Basf. Виробництво організоване на передовому устаткуванні, а якість перевіряється і фіксується на кожному технологічному етапі.
Не менш 5% прибутку ми направляємо на інновації, наші виробничі потужності і асортимент постійно збільшуються.
Такий підхід став ключовим в ринковій привабливості підприємства як в Україні, так і Європі.

На сьогодні наш стандартний асортимент включає лінійку конструкцій круглих і плоских волоконно-оптичних кабелів для повітряного підвісу, укладання в грунт, в каналах каналізації і тунелях, всередині будівель і приміщень, а також мікромодульному кабелі для задування в труби.

Бренд UTEX вже став відомий як бренд високої якості, чиї оптичні дійсно відповідають параметрам і очікуваним характеристика.

Партнер виставки

Компанія ТОВ «Флексел Україна» -  є розробником та постачальником систем металевих кабельних ЛОТКІВ, ТРУБ, а також системи БЛИСКАВКОЗАХИСТУ та ЗАЗЕМЛЕННЯ під ТМ "FLEXEL".

Партнер конференції

САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП - існує на ринку з 2007р., і є провідним інтегратором і сервіс-провайдер в області побудови рішень для бізнесу, в Україні і країнах Східної Європи. Своїм клієнтам ми пропонуємо ІТ-рішення «Контакт - Центр» як за моделлю SaaS так і впровадження «під ключ».
Наша послуга реалізується шляхом оренди віддалених робочих місць, укомплектованих повним набором функціоналу Контакт-центру, необхідного для якісного обслуговування звернень клієнтів, організації маркетингових кампаній, опитувань, актуалізації баз даних, інтерактивного спілкування через IVR, e-mail і web-чат.
Потенціал рішення дозволяє гнучко управляти чергами дзвінків і їх категоризацією, проводити інтеграцію з іншими ІТ-продуктами, а також записувати розмови, налаштовувати IVR, збирати статистику за зверненнями та формувати більш 30 видів аналітичних звітів.
Послуга реалізується на платформі компанії Enghouse Interactive, відомої як вендора ІТ-технологій промислового масштабу.

Спікери СФК ГРУП:
Антон Столяр

Як технології допомагають в спілкуванні з клієнтами?


Антон Столяр
Заступник Генерального директора з розвитку
СФК ГРУП

Партнер конференції

Компанія NOVAIT - є офіційним партнером Cisco, Genesys, Teleopti, Verint, Zoom, Teleopti, 3CX. І має статус ексклюзивного партнера Omilia на території України і Білорусі.

Завдяки отриманій експертизі і багаторічному досвіду створення call-центрів з нуля, фахівці NOVAIT змогли забезпечити своїм клієнтам високу надійність бізнес комунікацій. На даному етапі компанія активно займається розвитком проектів по мовної аналітиці записаних розмов і рішень в сфері автоматичного розпізнавання людської мови, має на сьогоднішній день одну з найсильніших команд за цими напрямами на території всього СНД.

Спікери NOVAIT:
Дмитро Романюк

Підвищення продуктивності персоналу за допомогою систем Verint


Дмитро Романюк
співзасновник
ТОВ "Нова Ай Ті"

Партнер конференції

«Нова Пошта» - вітчизняна компанія, заснована в 2001 році, надає послуги експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб і бізнесу.

Мережа «Нова пошта» складається з майже 6 тис. Відділень, сучасних інноваційних сортувальних терміналів в Києві (КІТ), Хмельницькому (ХДС) і Львові (ЛЕО), які здатні обробляти від 14 до 20 тис.посилок на годину. По 2019 компанія доставила по Україні більш 174 млн відправлень.

Спікери Нова Пошта:
Сергій Сaмко

Розвиток емоційного інтелекту співробітників як ключ до підвищення рівня сервісу


Сергій Сaмко
керівник відділу сервіс-деск
ТОВ "Нова Пошта Україна"

Партнер конференції

Телеконтакт - міжнародний аутсорсинговий контакт-центр, який обробляє дзвінки, надає підтримку не голосового каналу, реалізовує проекти будь-якої складності. 20 років успішного досвіду, 18 майданчиків в 5 країнах, 2700+ робочих місць, 500+ компаній стали партнерами: банки, МФО, страхові компанії, , FMCG, рітейлери, онлайн-магазини. Власні підрозділи від найму до контролю якості роботи співробітників. Рішення в області програмування скриптів і онлайн-звітності, розробка додатків, навчальні програми, виділена інфраструктура. Телеконтакт - лідерство, надійність і якість Вашого бізнесу.

Спікери Телеконтакт:
Анна Башинськая

Рушійні сили продажів ч.1


Анна Башинськая
Телеконтакт

Олександра Зубрицька

Рушійні сили продажів ч.2


Олександра Зубрицька
керівник команди з продажів
Телеконтакт

Партнер конференції

Інтерактивна Бізнес-школа SCALE - Освітній проект для персоналу обслуговування клієнтів і продажів. Місія SCALE - формування, розвиток і примноження знань, умінь і новацій у сфері обслуговування з метою побудови ефективної та плідної взаємодії бізнес-структур з їх клієнтами.
Спеціалізація освітніх заходів за напрямками: обслуговування клієнтів, контактні центри, масштабні продажі. Авторські тренінги, потужна практична експертиза, гнучкий інтерактивний формат.

Спікери SCALE:
Тетяна Шалига

Контакт-центр - фундамент усвідомленого маркетингу


Тетяна Шалига
Співзасновник
Інтерактивна бізнес-школа SCALE

Партнер конференції

ВІЧЕ КОНСАЛТИНГ - 20 років на ринку HR -консалтингу в Україні.

Основні напрямки діяльності:

 • проведення бізнес-тренінгів;

 • підбір персоналу;

 • проведення оцінки компетенцій персоналу технологіями Ассессмент Центр та 360 градусів;

 • проведення конференцій та навчання для HR-фахівців;

 • розробка моделей компетенцій, грейдов і KPI.

ВІЧЕ

Спікери ВІЧЕ :
Наталія Щербина

Контакт-центр і Відносини: практика щасливих взаємин.


Наталія Щербина
супервізор організацій і команд, системний коуч, фахівець з емоційного вигорання та ефективної комунікації в бізнесі
ВІЧЕ КОНСАЛТИНГ

Партнер конференції

AuxBridge - це міжнародна технологічна корпорація зі штаб-квартирою в Ізраїлі, яка пропонує найсучасніші інноваційні рішення у сферах Telco, IT, HLS. 

Ми фокусуємось на витончених ноу-хау технологіях, що дозволяють впроваджувати найбільш ефективні рішення конкретно під кожне замовлення, відповідно до потреб і наявних ресурсів.

Спікери AuxBridge:
Оксана Потапенко

Цифрова екосистема безпечного міста: досвід Ізраїлю


Оксана Потапенко
менеджер з розвитку бізнесу
AuxBridge

Партнер конференції

SOLab - cкульптор життя та бізнесу.

Спікери SOLab:
Ольга Лугова

Як тренеру позбутися "зайвих" знань


Ольга Лугова
бізнес-аналітик, керівник проектів з впровадження програмного забезпечення для управління підприємствами
SOLab

Партнер конференції

 

Учбовий центр Акцент Профі з 2010 року проводить навчання за напрямками:

IT-курси: Microsoft, Linux, Unix, Oracle, MySQL, Postregre, VMware, ITIL, ІТ-безпека, Управління проектами (PMI, Agile, Scrum)

Бізнес-тренінги: школа комунікацій, школа керівника, школа розвитку навичок: ефективна робота компанії за допомогою програмних продуктів: Outlook, MS CRM, Bitrix24, Share Point; курси для бухгалтерів, фінансистів, управлінців, проектних менеджерів, HR-ів з міжнародною сертифікацією IAPBE

Курси для користувачів ПК -  MS Office Excel, Word, PowerPoint, Outlook; LibreOffice.

Спікери Акцент Профі:
Ірина Кашафутдінова

Тренди корпоративного навчання


Ірина Кашафутдінова
директор
УЦ АКЦЕНТ ПРОФІ

Партнер конференції

BICSI - це міжнародна професійна асоціація, яка підтримує розвиток інформаційних інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Квартира знаходиться в Тампе, штат Флорида, США. На сьогоднішній день BICSI допомагає більш ніж 23 000 професіоналам ІКТ з майже 100 країн світу.

Спікери BICSI:
Владислав Ріцький

Питний партнер

Небесна Криниця - артезіанська вода з курорту Ворзель.
Більше 10 тис офісів і 50 тис домогосподарств Києва обрали нас за рівень сервісу. Спробуйте і ви!

Генеральний інфопартнер

Компьютерное Обозрение - видання для професіоналів. Як для тих, хто пропонує на ринку ІТ-продукти і сервіси, так і тих, хто займається впровадженням інформаційних технологій в компаніях. Ресурс пропонує читачам оперативну стрічку новин, блоги, інтерв'ю, репортажі, статті.

Інформаційни партнер

Локальні мережі України. Мережеві технології. Адміністратори мереж і провайдерів України. Обмін досвідом та пошук рішень. Серверне та телекомунікаційне обладнання. Продаж, купівля та робота.

Інформаційни партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

Інформаційни партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням і перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційни партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційни партнер

Співтовариство ІТ-директорів України - є громадським інститутом, який постійно розвивається і само-вдосконалюється і націлений на розвиток успішності своїх членів за рахунок вдосконалення професійної майстерності, популяризації інформаційних технологій і методів їх ефективного застосування, спільного впливу на процеси використання IT суспільством.

Інформаційни партнер

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» - не відомче, незалежне видання, єдине в Україні, що пропогандує інтелектуальну власність. Адресується всім, не залежно від віку, хто займається винахідництвом і раціоналізаторської діяльністю. Тим, хто продукує оригінальні ідеї та рішення для життя людей. Видається з 1998 року. Засновник - Українська Академія наук.

Інформаційни партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 1000 компаній і 17 000 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Інформаційни партнер

PROEKTANT - провідний міжнародний Інтернет-ресурс створено проектувальниками для своїх колег і технічних фахівців в Білорусі, Росії, Україні, Казахстану. Наш міжнародний ресурс відвідують проектувальники, інженери, архітектори, монтажники, будівельники та ін. технічні фахівці. Цим людям буде дуже цікава інформація про Вашу продукцію, тому що найчастіше саме від них залежить, яка організація буде залучена для надання тих чи інших послуг, яке обладнання буде встановлено на той чи інший об'єкт.

Інформаційни партнер

IT Education Academy - навчальний центр, що займається розвитком спеціалістів у сфері ІТ. Ми навчаємо як новачків, так і людей, що продовжують свій розвиток, адже програма містить базовий та просунутий курси. Наші випускники отримують допомогу у працевлаштуванні в компанії-партнери.
Денні курси націлені на корпоративне навчання. Пропонуємо напрямки Microsoft, Cisco, Unix/Linux, Управління проектами та інші.
Також в нас є вечірні курси з напрямками Front end, Back end, Дизайн і не тільки.

Детальніше про курси дізнавайтесь тут: https://itea.ua/

Інформаційни партнер

BEZPEKA.CLUB – це інформаційна платформа, що висвітлює питання безпеки українського бізнесу та приватного сектору, розвиває культуру надання послуг, допомагає підібрати кваліфікованих підрядників з систем відеонагляду, охоронних систем, кібербезпеки та надає інші послуги з захисту громадян України.

Інформаційни партнер

World Expo - провідний бізнес ресурс в Україні, в якому зібрано опис заходів по всьому світу: виставки, конференції, семінари, бізнес тренінги та ін. Організація ділових поїздок, надання повного спектру послуг: проживання, транспортне обслуговування, оренда машин, послуги перекладача, реєстрація на виставку тощо.

Інформаційни партнер

«Обладнання та інструмент для професіоналів. Металообробка» - міжнародний інформаційно-технічний повнокольоровий формату А4 журнал видається з 2000, 6 разів на рік, обсягом 100 стор., наклад 10 тис. прим.
Цільова аудиторія: керівники, головні енергетики, технологи, металурги, зварювальники, постачальники машинобудівних, металургійних, будівельних та ін. підприємств, продавці обладнання, інструменту та матеріалів, учбові та наукові інститути.
Розділи: металообробка, зварювання, верстати, інструмент, литво, металургія, адитивні технології, інженерія поверхні, гідравліка, пневматика, CAD/CAM/CALS.

Інформаційни партнер

Журнал «Україна Електро» і однойменний портал ua-electro.com - це майданчик, де зустрічаються учасники електротехнічного ринку України: виробники, дистриб'ютори та дилери, проектувальники і монтажні компанії. Нові продукти, нові проекти та події на ринку знаходять оперативне відображення на сайті та на сторінках журналу. «Україна Електро» - це можливість для компанії розповісти про себе, про свої розробки і досягнення, знайти партнерів, замовників.

Інформаційни партнер

Букви - медіа про суспільство та політику

Розбирається в порядку денному і трактує смисли, що стоять за подіями. Медіа транслює актуальні та важливі новини політики, економіки, суспільства, світових подій.

Інформаційни партнер

«Електроблюз»© – електротехнічний журнал, заснований в 2010 році. «Електроблюз»© – це історії успіху підприємств і особистостей. Це думки експертів галузі. Це презентації та огляди технічних новинок і рішень. Це корисні поради та новини електротехніки.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).